Kontakt


Biuro Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego

tel. 91 421 71 60
fax.  91 421 71 69

pl. Kilińskiego 3
71-414 Szczecin
NIP: 851 - 29 -42 - 637
e-mail: biuro@som.szczecin.pl

Dyrektor Biura:
Roman Walaszkowski
e-mail: dyrektor@som.szczecin.pl

Pracownicy biura:

Agnieszka Swora
e-mail: aswora@som.szczecin.pl

Ewa Nosek
e-mail: enosek@som.szczecin.pl

Ewa Pawlak
e-mail: epawlak@som.szczecin.pl

Natalia Tkacz
e-mail: ntkacz@som.szczecin.pl

Magdalena Maik
e-mail: mmaik@som.szczecin.pl

Aneta Chowańska
e-mail: achowanska@som.szczecin.pl

Anna Kornak
e-mail: akornak@som.szczecin.pl 

Elżbieta Ostatek
e-mail: eostatek@som.szczecin.pl 

Damian Róż
e-mail: droz@som.szczecin.pl

Paweł Ogrodnik
e- mail: pogrodnik@som.szczecin.pl

Zbigniew Kubik
e-mail: zkubik@som.szczecin.pl

© Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Wszelkie prawa zastrzeżone Kontakt: biuro (at) som.szczecin.pl, ul. Kilińskiego 3, 71-414 Szczecin
Województwo Zachodniopomorskie Gmina Miasto Szczecin Gmina Dobra Gmina Goleniów Gmina Gryfino Gmina Kobylanka Gmina Kołbaskowo Gmina Nowe Warpno Powiat Police Miasto Police Gmina Stare Czarnowo Gmina Stargard Szczeciński Miasto Stargard Szczeciński Gmina Stepnica Miasto Świnoujście